FOTOĞRAFLARINIZIN ARKA FONUNU KISA YOLDAN AYIRIN

Zaman zaman fotoğraflarınız arka planlarını fotoğraflardan kaldırılmasına ihtiyaç duyuyorsanız ve manuel olarak bunu yapmak için zamanınız yoksa, Remove.bg‘ye bir göz atmak isteyebilirsiniz. Tek bir tıklamayla arka plandaki fotoğrafları 5 saniyede otomatik olarak kaldıran basit ve ücretsiz bir web sitesi!

Bilgisayarınızdan bir fotoğraf seçmek için ana sayfasındaki düğmeyi kullanın (veya aynı zamanda Web’de bir fotoğrafın URL’sini de girebilirsiniz). Web sitesi daha sonra fotoğrafı işler ve sonuçları anında size gösterir. Sonuçta, onu şeffaf bir arka plana sahip bir PNG görüntüsü olarak indirmenize izin veren bir butonu da var.

Bu web tabanlı uygulamayı sadece portre çalışmaları için kullanabiliyorsunuz; sistem öncelikli portre fotoğrafı belirliyor, bunun alanını çizdikten sonra diğer arka planı doğrudan kaldırabiliyor.

Bunun için arka planı karmaşık bir fotoğrafı seçtim; aşağıda yer alan fotoğrafı kullandım.

Veeee! Sonuç.

Remove.bg, fotoğraflarda ön plan ve arka plan arasında ayrım yapmak için “sofistike AI teknolojisi” nin yanı sıra, sonuçlardaki ince ayrıntıları iyileştirmek ve renk kirliliğini önlemek için özel algoritmalar kullanmaktadır.

Web sitesi, “Gelecekte, ürün görüntüleri gibi başka türde görselleri de desteklemek istiyoruz” diyor. Daha yüksek çözünürlükte indirmeler de yolda diyebiliriz.

Siz de sistemi test etmek ya da doğrudan fotoğraf çalışmalarında bulunmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: