Sony World Photography ödül kazananların çarpıcı görüntüleri ortaya çıktı

boş

Dünya Fotoğraf Örgütü, Sony Grant’in bir sonucu olarak geliştirilen işin önizleme görüntülerini yayınladı.

Hibeler, İngiltere’den Alys Tomlinson ve Tom Oldham, İtalya’dan Luca Locatelli ve ABD merkezli Macar fotoğrafçı Balazs Gardi’yi destekledi.

Nisan 2018’de Sony Dünya Fotoğrafçılığı ödüllerinde 2018 Fotoğrafçı Ödülü’ne layık görülen Alys Tomlinson, yardım serisini, Vera adında bir rahibe ile seriye ettiği Ex-Voto serisini çekmek üzere Beyaz Rusya’ya seyahat etmek için kullandı .


Vera, Alys Tomlinson

2018’de Profesyonel Portre kategorisinde ilk olan Tom Oldham, Paris, New York ve Londra’daki Shoot An Arrow ve Go Real High dizisinde çalıştı . Seri 1970’lerde Harlem’den çıkan LGBTQ + topluluk etkinliklerine bakıyor.


(© Tom Oldham)

2018’de Profesyonel Spor kategorisinde ilk sırada yer alan Balazs Gardi, futbolun Oakland, California’nın göçmen topluluklarına önemini gösteren bir seri üzerinde çalıştı. Oynayabilir miyim? kimliği ve aidiyeti araştırır.


(© Balazs Gardi)

2018’de Profesyonel Peyzaj kategorisinde birincilik yapan Luca Locatelli, MATERIA serisini geliştirdi : İnsanoğlunun gezegene yerleştirdiği suşlara tepkisini ele alan bu gezegende nasıl yaşıyoruz .


(© Luca Locatelli)

2019 sürümü şu anda girişler için açık.

Tüm kayıtlar www.worldphoto.org/swpa adresinde ücretsizdir .
Öğrenci yarışması 30 Kasım 2018, Açılış ve Gençlik yarışmaları 4 Ocak 2019 ve 11 Ocak 2019 tarihinde düzenlenen Profesyonel yarışma sonuçları için kapanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: